به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد ظهر امروز ۱۵ آبان ماه افشاری پور فرماندار عنبرآباد طی نشستی با نورالدینی مدیر عامل شرکت نفت استان کرمان گفت : با توجه به وجود قابلیت های موجود،تاسیس انبار نفت در جنوب کرمان ضرورت دارد.

وی افزود : در شهر عنبرباد تنها ۳ جایگاه سوخت وجود دارد که این تعداد جایگاه توان تامین نیاز جمعیت ۹۶ هزار نفری عنبرآباد را ندارد

افشاری پور گفت : با توجه به وجود متقاضی جهت احداث جایگاه سوخت در شهرستان درخواست داریم همکاری و مساعدت لازم در خصوص تسریع در صدور مجوز ها از سوی شرکت نفت صورت بگیرد.

 فرماندار عنبرآباد با اشاره به متقاضیان کارت سوخت شخصی افزود : با وجود ثبت نام متقاضیان اما مدت زمان صدور کارت‌های سوخت شخصی بسیار طولانی است و این موضوع موجب نارضایتی مدم شده است.

 نورالدینی مدیرعامل شرکت نفت استان کرمان نیز در خصوص تاسیس انبار نفت در جنوب کرمان گفت : ظرفیت تاسیس انبار نفت در جنوب کرمان وجود دارد اما نیازمند ایجاد زیرساخت است که تلاش میکنیم این مهم محقق شود.

وی گفت : صدور کارت های سوخت متقاضیان در جنوب کرمان در اولویت قرار خواهد گرفت.

در این نشست معاون سیاسی امنیتی و معاون عمرانی فرمانداری عنبرآباد ،دادستان عنبرآباد،رئیس شرکت نفت جیرفت و جمعی از مسئولین نیز حضور داشتند 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد