به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد صبح امروز ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۱ جلسه شورای ترافیک شهرستان عنبرآباد به ریاست افشاری پور فرماندار عنبرآباد و با حضور معاون عمرانی فرمانداری ، بخشدارمرکزی ، شهرداران، شوراهای شهر و دیگر اعضا جلسه شورای ترافیک شهرستان عنبرآباد در محل فرمانداری عنبرآباد برگزار شد.

 افشاری پور فرماندار عنبرآباد با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ترافیک گفت : امروز با وجود مشکلاتی که در حوزه زیر ساخت های ترافیکی موجود است اما اولویت با ترویج فرهنگ ترافیک است.

وی افزود : دستگاه های فرهنگی عضو شورای ترافیک باید نسبت به طراحی برنامه هایی جهت ترویج و آموزش فرهنگ ترافیک اقدام کنند

 فرماندار عنبرآباد در ادامه گفت : در بحث فرهنگ ترافیک تنها بیان مشکلات کافی نیست بلکه باید راهکار های عملی و قابل اجرا نیز ارائه کرد لذا در همین راستا دستگاه های متولی فرهنگ باید برنامه ریزی لازم در این خصوص را در دستور کار خود قرار داده و طرح های مربوطه را به صورت مدون ارائه کنند.

 افشاری پور با اشاره به وجود نارضایتی هایی مبنی بر افزایش نرخ کرایه آژانس ها گفت : افزایش خودسرانه کرایه آژانس ها غیر قانونی است و تاکسیرانی ملزم به شناسایی و برخورد قانونی با آژانس هایی است که افزایش خود سرانه نرخ را داشته اند.

وی افزود : جهاد کشاورزی و صمت نیز باید در خصوص ایمن سازی ماشین آلات جامعه هدف خود اقدامات لازم را انجام دهند تا از بروز هرگونه مشکلات احتمالی در حوزه تردد ماشین آلات کشاورزی و ماشین آلات معادن در جاده ها جلوگیری شود. روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد