به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد عصر روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ فرماندار عنبرآباد طی نشستی با سردخانه داران شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
 
افشاری پور فرماندار عنبرآباد با اشاره به کیفیت بالای محصول خرما در عنبرآباد گفت : با توجه به کیفیت عالی خرمای عنبرآباد متاسفانه این محصول بدلایل مختلف اعم از بسته بندی نامناسب و عدم قیمت گذاری صحیح نتوانسته جایگاه اصلی خود را در بازار پیدا کند
 
وی افزود : در همین راستا با رایزنی های انجام شده جشنواره ملی خرمای کلوته به میزبانی عنبرآباد در ۲۹ و ۳۰ آبان ماه در شهرستان برگزار خواهد شد.
 
وی گفت : برگزاری این جشنواره با توجه به میهمانان خارجی و سفرای خارجه دعوت شده اهمیت بسزایی در معرفی خرمای جنوب و عنبرآباد دارد.
 
فرماندار عنبرآباد در ادامه گفت : کشاورزان باید به سمت بسته‌بندی های شکیل و بازار پسند حرکت کنند تا بتوانند محصول خرما را در بازار خارج عرضه کنند
 
افشاری پور با اشاره به حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران گفت : فرش قرمز مجموعه مدیریتی شهرستان برای سرمایه گذاران پهن است و از افرادی که در زمینه بسته بندی سرمایه گذاری کنند بطور ویژه حمایت خواهد شد.
 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد