ویژگیهای رفتاری شهدای دولت،الگوی دولت مردمی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد صبح امروز همزمان با آغاز هفته دولت یزدان افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد به اتفاق اعضای شورای اداری شهرستان با حجت‌الاسلام بامری امام جمعه عنبرآباد دیدار و گفتگو کردند.

 فرماندار عنبرآباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و تبریک هفته دولت گفت : این هفته فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم است.

 افشاری پور افزود: اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم باعث امیدبخشی در جامعه خواهد شد

 فرماندار عنبرآباد با اشاره به برنامه های هفته دولت در شهرستان گفت:۵۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۸ میلیارد تومان در حوزه‌های آب،برق،جهاد کشاورزی و مسکن در عنبرآباد کلنگ زنی و افتتاح خواهدشد.

 افشاری پور در ادامه گفت:دولت مردمی آیت‌الله رئیسی با رویکرد تکریم ارباب رجوع و مردمی بودن ویژگی های رفتاری شهدای دولت را الگوی خود قرار داده و تمام مجموعه اداری شهرستان با تلاش شبانه روزی در جهت رشد و توسعه شهرستان و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برخواهند داشت.

 حجت‌الاسلام بامری امام جمعه عنبرآباد نیز با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:بنا به فرمایش سیدالشهداء(ع) فرصت هایی که در مسیر خدمت به مردم در اختیار ما مسئولین قرار گرفته است نعمتی است که نباید آن را ضایع کرد.

امام جمعه عنبرآباد در ادامه گفت:شاخص هایی که شهیدان رو ماندگار کرده امروز باید الگوی ما قرار بگیرد.

بامری در ادامه گفت:از جمله‌ی این شاخص ها اعتقاد مکتب امام حسین (ع) و مردمی بودن و مردمی ماندن است.

امام جمعه عنبرآباد افزود:امروز وظیفه همه ما در مقابل سیاه نمایی هایی دشمن برای زیر سوال بردن خدمات نظام تبیین درست و واقعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.