به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)  استان کرمان به اتفاق امیری مدیر کمیته امداد امام خمینی ره عنبرآباد و حجت‌الاسلام سبحانی مسئول زکات کمیته امداد با افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد و توکلی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.

 فرماندار عنبرآباد در این دیدار به مهمترین مشکلات مددجویان شهرستان از جمله اشتغال‌زایی و مسکن اشاره کرد و گفت: انتظار داریم که در این حوزه‌ها توجه ویژه‌ای به شهرستان عنبرآباد شود

وی افزود:تواتمندسازی مددجویان با ایجاد اشتغال، پرداخت مستمری، ارائه تسهیلات قرض الحسنه بانکی و حمایت از ایتام از جمله برنامه های ارزشمند کمیته امداد  است که از زحمات مدیر کمیته امداد عنبرآباد تقدیر میکنم.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان خدمت رسانی به محرومان و تلاش برای توانمند کردن آنان را از مهمترین هدف های کمیته امداد برشمرد و گفت: در سال جاری با ایجاد ۸۲۷ مورد فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان در عنبرآباد تلاش کردیم گوشه ای از مشکلات مددجویان را حل کنیم.

عسکری نژاد در ادامه گفت: مسکن مددجویان کمیته امداد تأمین اعتبار شده است و نیازمند همکاری بخشداری ها و دهیاری ها جهت معرفی افراد فاقد مسکن هستیم تا بتوانیم به آنها تسهیلات پرداخت کنیم.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان کرمان در پایان با اهدای لوح از افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد به عنوان قائم مقام شورای زکات شهرستان و به جهت کسب رتبه برتر در همایش جمع آوری زکات در جنوب و جنوب شرق کرمان تقدیر و تشکر کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد