به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد همایش دهیاران بخش مرکزی و جبالبارز جنوبی با حضور افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد ،بلوچی بخشدار مرکزی ،سمندری معاون برنامه‌ریزی فرمانداری،جانشین نیروی انتظامی و رئیس پلیس راه عنبرآباد و با حضور دهیاران برگزار شد.
 
 
افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد در این خصوص گفت: از زمان تشکیل دولت مردمی و انقلابی در راستای رفع مشکلات مردم اقدامات موثری انجام شده است.
 
فرماندار عنبرآباد در خصوص تعامل و همکاری دهیار و اعضای شورا گفت:عدم تعامل بین شورا و دهیار چیزی جز عقب ماندگی روستا و آسیب برای مردم نخواهد داشت.
 
وی افزود:اصلی ترین مبحث در پیشرفت و آبادانی روستا اتحاد بین دهیار،شورا و تعامل با مجموعه بخشداری است.
 
یزدان افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد در ادامه گفت:دهیاران وظایفی مهمی از جمله ساماندهی زباله ها،صدور پروانه های ساختمانی، جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز و ... بر عهده دارند که باید نسبت به انجام این وظایف نهایت تلاش خود را بکار ببرند.
 
وی عنوان کرد:طرح هادی هر روستا باید برسی و در جهت رشد و توسعه آن روستا حرکت شود.
 
افشاری پور گفت:در بحث مدیریت و توسعه باید با برنامه ریزی و چشم انداز حرکت کنیم،در خدمت رسانی به مردم زمانی برای آزمون و خطا نداریم.
 
وی افزود: در خصوص هزینه کرد اعتبارات دهیاری در زمینه عمرانی، اقتصادی و همچنین سرمایه گذاری و اشتغال دهیاران باید به سمت پویایی بیشتر حرکت کنند
 
افشاری پور از تشکیل کمیته انظباطی کاری خبر داد و گفت:به جهت ارزیابی مستمر دهیاری ها و خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم کمیته انظباطی کاری تشکیل خواهد شد که بازدید هایی به صورت مداوم از دهیاری ها خواهد داشت و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی بدون اغماض با آن برخورد خواهد شد.
 
فرماندار عنبرآباد در پایان گفت:تکریم ارباب رجوع باید در اولویت کاری ما قرار بگیرد و برخورد نا مناسب با مردم به هیچ عنوان پذیرفته نیست.