به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد، جلسه شورای ورزش با حضور کریم زاده معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان،افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد،جهانشاهی رئیس هیات فوتبال استان‌،رئیس دادگستری ، دادستان،مدیر اداره ورزش و جوانان عنبرآباد و روئسای هیئت های ورزشی،ورزشکاران و اعضای این شورا برگزار شد.
 
فرماندار و رئیس شورای ورزش شهرستان عنبرآباد طی این جلسه عنوان کرد: توسعه ورزش و تربیت بدنی به عنوان اقدام اساسی برای تامین و تربیت سرمایه انسانی سالم و داشتن جامعه‌ای پویا یک وظیفه ملی است و این مهم زمینه توسعه پایدار در جامعه را فراهم می‌کند.
 
وی در ادامه بر توسعه ورزش های همگانی تاکید کرد و گفت: از راه‌های جلوگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، ناهنجاری‌های رفتاری و سالم‌سازی محیط و زندگی اجتماعی توسعه ورزش است که باید برنامه ریزی دقیق برای توسعه آن صورت پذیرد.
 
افشاری پور در ادامه بر تکمیل زیرساخت های ورزشی شهرستان تاکید کرد و افزود: با توجه به وجود ظرفیت های ورزشی شهرستان باید تکمیل زیرساخت های ورزشی را در الویت برنامه های شهرستان قرار دهیم.
 
کریم زاده معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به سهم یازده میلیارد تومانی شهرستان عنبراباد از محل سفر ریاست جمهوری گفت: کار تعویض کف پوش سالنهای ورزشی عنبرآباد به زودی آغاز خواهد شد و همچنین با پیگیری های انجام شده به زودی شاهد تکمیل سالن ورزشی دوساری خواهیم بود
 
وی افزود:با افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای تلشیراز عنبرآباد در سال جاری نزدیک به هشت چمن دیگر در روستاهای شهرستان عنبرآباد افتتاح خواهد شد 
 
کریم‌زاده در ادامه گفت: پیگیری هایی به جهت راه اندازی پایگاه استعدادیابی گلگهر در سطح شهرستان انجام شده که انشاالله به‌زودی شاهد این اتفاق خواهیم بود.
 
معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در پایان گفت:در خصوص نمایندگی ورزش شهر مردهک پیگیری و اقدامات لازم انجام خواهد شد.