به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد نشست هم اندیشی با حضور فرماندار شهرستان،معاون سیاسی امنیتی فرمانداری با مدیران تشکل های مردم نهاد و موسسات خیریه و ادارات متولی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

افشاری پور فرماندار شهرستان عنبرآباد عنوان کرد:در حال حاضر ۲۱ سازمان مردم نهاد در شهرستان عنبرآباد در قالب سمن ها و مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری از طریق فرمانداری- ورزش و جوانان و بهزیستی مجوز گرفته و در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.


وی گفت: نقش سازمان های مردم نهاد در مسائل مختلف جامعه اعم از مقابله با اعتیاد ، رفع مشکلات زیست محیطی ، حمایت و توانمند سازی بانوان و ….در راستای کاهش آسیب های اجتماعی به شدت موثر ، پایدارتر و ماندگار تر خواهد بود.


فرماندار عنبرآباد گفت: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر دخیل کردن کردم در مسائل مختلف و نگاه مدیریتی دولت مردمی آیت‌الله رئیسی,رئیس جمهور محترم دخیل کردن مردم در تصمیم گیری ها و اجرای طرح ها و برنامه های توسعه ای در قالب تشکل های مردمی می تواند علاوه بر ایجاد همدلی و همبستگی بین مردم و مسئولان، بازوی توانمندی نیز برای دولت باشند.

وی افزود : متاسفانه سمن ها در شهرستان به درستی معرفی نشده اند،لذا مدیران سمن ها باید نسبت به معرفی سازمان و فعالیت های خود بین مردم تلاش بیشتری داشته باشند.