به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان،حجت‌الاسلام بامری امام جمعه عنبرآباد،حجت الاسلام افشار منش امام جمعه رودبار ،مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری،اعظمی نماینده مردم در مجلس،شهرداران ،بخشداران مردم و مسئولین شهرستان مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان عنبرآباد برگزار شد.

رحمان جلالی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان عنبرآباد گفت: در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی ینا داشتیم مکتب شهید سلیمانی را در تمام زمینه ها در دولت  پیاده کنیم که یکی از این زمینه ها مدیریت بود.

وی افزود:در مدیریت سه مولفه داریم که همه تئوری های مدیریت به دنبال این سه مولفه هستند

اولین آن کارایی است.یعنی از منابعی که در اختیار یک مدیر قرار خواهد گرفت چقدر توانسته استفاده کند.

دومین مولفه اثر بخشی است
یعنی با این منابعی که در اختیار آن مدیر قرار گرفته است چقدر توانسته به اهداف مورد نظر دست پیدا کند.


و در آخر مجموع کارایی و اثر بخشی مساوی است با مولفه سوم یعنی بهره‌وری،به این معنی که یک مدیر توانسته بهره‌وی را ایجاد کند و از تمام ظرفیت ها استفاده کند.

جلالی در ادامه گفت:آقای افشاری پور بعنوان فرماندار جدید شهرستان عنبرآباد باید بدنبال جذب سرمایه گذار باشد و ظرفیت ها را در شهرستان ایجاد کند.

معاون سیاسی استانداری افزود:فرماندار نباید به اعتبارات دولتی بسنده کند و باید بدنبال جذب سرمایه گذار باشد

جلالی گفت:برنامه ای که برای فرمانداران در نظر گرفته‌ایم شامل ارائه گزارش ۱۰۰ روزه به مردم است.

وی در ادامه گفت:توصیه میکنم هرکس ولایت فقیه و گفتمان دولت ر قبول دارد فارغ از نگاه های سیاسی در بحث مدیریت از ظرفیت آن استفاده بشود.

وی عنوان کرد: فرماندار باید ارتباط خودش را با روحانیت و در رأس آن با امام جمعه حفظ کند.

رحمانی گفت: امام جمعه در هر شهرستان فرمانده قرارگاه فرهنگی آن شهر است.

و سیستم مدیریت ما سیستم سردار سلیمانی است و ما در مدل مدیریتی خود نمیتوانیم خود را از سیستم ولایت فقیه جدا کنیم.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار در خصوص ارتباط با نخبگان گفت: عنبرآباد شهرستانی با ظرفیت نیروی انسانی بالا است و باید فارغ از هرگونه نگاه های سیاسی و حزبی با نخبگان ارتباط برقرار شود و از ظرفیت آنها استفاده شود.

جلالی افزود:دفتر آقای افشاری پور باید به روی تمام مردم عنبرآباد باز باشد،فرماندار دولت ایت الله رئیسی بین مردم و جان فدای مردم است و هرکس سکان فرمانداری را بعهده میگیرد باید اول خودش را نوکر مردم بداند.


 معاون سیاسی استاندار در خصوص ادای احترام به شهدا،ایثار گران،جانبازان،آزادگان و خانواده های معظمشان گفت: خانواده شهدا نباید پشت درب اتاق مسولین منتظر باشند،هر صندلی که ما گرفته ایم به برکت خون شهدا بوده است.

 رحمام جلالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در پایان گفت:تقدیر و تشکر می‌کنم از آقای ایزدی فرماندار سابق،ایشان فردی منظم و پیگر و پای کار بود و تمام دغدغه‌اش مردم و حل مشکلاتشان بود.