[۲۱:۵۶, ۱۳۹۹/۹/۲۶] داور همکار: تجلیل و قدر دانی از خدمات ایثارگرانه پرسنل کلینیک غربالگری کووید 19در عنبرآباد


🔻صبح امروز در آستانه ولادت حضرت زینب س و روز پرستار باحضور امام جمعه عنبرآباد؛فرماندار شهرستان عنبراباد؛معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری؛بخشدار مرکزی؛نماینده سپاه و نیروی انتظامی؛رئیس شبکه بهداشت و جمعی از مسئولین از خدمات ایثارگرانه پرسنل کلینیک غربالگری کووید 19 و رئیس و معاونین شبکه بهداشت درمان شهرستان عنبرآباد با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.
[۲۱:۵۶, ۱۳۹۹/۹/۲۶] داور همکار: فرماندار عنبرآباد عنوان کرد:


اجرای دقیق طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی شیوع کرونا را کنترل می کند


صبح امروز جلسه طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی باحضور امام جمعه عنبرآباد؛رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد؛معاون سیاسی وامنیتی فرماندای؛بخشدار مرکزی؛نماینده سپاه و نیروی انتظامی؛رئیس شبکه بهداشت ودرمان؛شهردار دوساری و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری عنبرآباد برگزارشد


محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد در این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش ولادت حضرت زینب س و روز پرستار  گفت:در صورتی که طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بطور کامل و جامع اجرا شود در کنترل و ریشه کنی بیماری کرونا موفق خواهیم بود.


وی گفت:تاکنون اقدامات خوبی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در سطح شهرستان انجام شده و آمار بیماران و فوتی ها در سطح شهرستان کاهش یافته؛باید همچنان مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند وهمه دستگاها پای کار باشند.


رئیسی گفت:صرفا هدف گرفتن جلسه؛ آمار ارقام نیست ؛اقدامات مهم در طرح شهید سلیمانی شامل تشدید و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی؛انجام تست های بیشتر جهت بیمار یابی و حمایت از افراد بیمار در قرنطینه خانگی؛توزیع بسته های معیشتی وغیره باشد.


وی با بیان اینکه اقدامات بیشتری در سطح شهر مردهک و دوساری و روستاها انجام شود گفت:نباید فقط در سطح شهر عنبرآباد در بحث مقابله و مبارزه با کرونا کار انجام شود.


وی افزود:شبکه بهداشت ودرمان و ناحیه مقاومت سپاه در اجرای طرح شهید سلیمانی خوب عمل کردند که جای تقدیر داد و از این به بعد گشت کووید 19 علاوه بر شهرها در روستاهای پرجمعیت حضور پیدا کنند