دکتر اعظمی نماینده مردم شریف شهرستان های؛محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد؛معاونین فرماندار؛شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دوساری؛روسای دفتر نماینده با حضور در شهر دوساری با جمعی از مردم و شهردار واعضای شورای اسلامی شهر دوساری دیدار کردند و مسائل و مشکلات شهر دوساری مورد بررسی قرار گرفت.


دکتر اعظمی نماینده مردم شریف جیرفت وعنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت:اقدامات خوبی در شهر دوساری بویژه در ورودی انجام شده است که جای تقدیر از شهردار و شورای شهر دارد.


وی خاطرنشان کرد:شهر دوساری ظرفیت های خوبی در بحث گردشگری دارد باید از این ظرفیت در جهت جذب گردشگران به نحو مطلوب استفاده کنیم و همچنین قلعه تاریخی میر ناصر خان شهر دوساری یکی از بناهای مهم تاریخی است که ثبت ملی و مرمت آن پیگیری خواهد شد.


اعظمی گفت:مشکل آب وبرق سالن ورزشی شهر دوساری باید هرچه سریعتر توسط مدیران بررسی و برطرف شود تا جوانان این شهر از حداقل امکانات ورزشی  بهرمند شوند‌


نماینده مردم جیرفت وعنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت:بیشترین وقت خود را جهت ساماندهی وضعیت کشاورزی شهرستان های جیرفت وعنبرآباد کردیم اگر این مهم به نتیجه برسد قطعا مشکلات ما در تمام حوزه ها کمتر خواهد بود.


اعظمی گفت:اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و معاونین چهار وزیر هفته آینده به شهرستان های جیرفت وعنبرآباد سفر خواهند کرد و همچنین  کارشناسان هلدینگ بزرگ جهت صادرات محصولات کشاورزی در منطقه حضور پیدا خواهند کرد


وی افزود:بنده در این چهار سال تمام تلاشم را خواهم کرد  تا وضعیت کشاورزی ما در تمام زمینه ها ساماندهی شود