80مدرسه شهرستان عنبرآباد به اینترنت رایگان مجهز شدند/مدرسه امیرآباد نظریان تا چندماه آینده افتتاح میشود/8مدرسه در عنبرآباد بازسازی و تجهیز میشوند/بهترین وضعیت را برای برگزاری کنکور سراسری فراهم خواهیم کرد/تجهیز 12مدرسه به سیستم سرمایشی جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان عنبرآباد باحضور فرماندار و رئیس شورای آموزش پرورش شهرستان؛معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری؛جانشین سپاه و انتظامی؛رئیس دفتر نماینده؛معاون مالی آموزش پرورش؛شهردار عنبرآباد و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد


محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد در این جلسه گفت:باید با تعامل و همکاری همه دستگاها کنکور سراسری باید به نحو مطلوب و بدور از استرس  در سطح شهرستان برگزار شود.


وی بیان کرد:باتوجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید باید برنامه ریزی صورت گیرد که در شرایط فعلی دانش آموزان بتوانند در کلاس درس حاضر شوند


حسین سالاری مدیر آموزش پرورش عنبرآباد در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت:تمام دستگاهای اجرایی همکاری و تعامل خوبی با آموزش وپرورش دارند که جای تقدیر دارد.

وی اظهار داشت:تمام دغدغه ما بحث برگزاری کنکور سراسری در شرایط مطلوب است و امسال بیش از 1100داوطلب در رشته های علوم تجربی؛علوم انسانی؛ریاضی وفیزیک و غیره در عنبرآباد شرکت خواهند کرد.


مدیر آموزش پرورش عنبرآباد گفت:تاکنون 80مدرسه شهرستان عنبرآباد به اینترنت رایگان به مدت دو سال مجهز شدند و سایر مدارس تا زمان بازگشایی مدارس به اینترنت مجهز میشوند.


سالاری خاطرنشان کرد:اگر در سال تحصیلی  در  شرایط  قرمز از وضعیت بیماری کرونا قرار بگیریم معلمین با حضور در مدرسه میتوانند با دانش آموزان ارتباط برقرار کنند.


سالاری بیان داشت:در سفر مدیر کل نوسازی به شهرستان قول هایی داده شد که این وعده ها عملی شدند؛12مدرسه به سیستم سرمایشی تجهیز و8مدرسه بطور کامل بازسازی خواهند شد.


وی افزود:مدرسه امیرآباد نظریان تا چندماه آینده به بهره برداری خواهد رسید و چند مدرسه در سطح شهرستان به نام شهدای دانش آموز مزین خواهد شد


روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد