درجلسه شورای آموزش پرورش شهرستان عنبرآباد با حضور محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد؛ یوسفی زاده معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری؛ سرگرد بارانی جانشین ناحیه مقاومت سپاه؛جانشین انتطامی؛ مدیر آموزش وپرورش؛ رئیس دفتر نماینده؛ شهردار عنبرآباد؛ معاون مالی آموزش پرورش و جمعی از مسئولین با اهداء لوح از کیان مهیمی این خیر نیک اندیش تجلیل و قدردانی کردند


رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد در این جلسه ضمن تبریک عید غدیر و ولادت باسعادت امام موسی الکاظم گفت:باید به این اعیاد بیشتر توجه شود؛ این اعیاد سرمایه ما مسلمانان و شیعیان است.


وی خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ارزشمند همین کارهای خیر است به یقین مساعدت های آنان در ساخت وساز فضاهای آموزشی و تجهیز مدارس در ارتقای سطح کیفی تعلیم و تربیت دانش آموزان تاثیر گذار است.


رئیسی گفت: طی چند سال اخیر خیرین مدرسه ساز در رفع کمبود فضاهای آموزشی در این شهرستان گام های بسیار ارزشمندی را در تامین فضا وتجهیزات آموزشی برداشتند که قابل تقدیر است.


سالاری مدیر آموزش پرورش عنبرآباد گفت: مدرسه 6کلاسه روستای دهرضا به همت خیر کیان مهیمی با اعتباری بالغ بر 430میلیون تومان به صورت مشارکتی با اداره کل نوسازی در حال احداث میباشد.


سالاری ضمن تقدیر از کیان مهیمی خیر عنبرآبادی گفت: شهرستان عنبرآباد آمادگی لازم برای جذب خیران مدرسه ساز را دارا میباشد و خوشبختانه تاکنون اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.


وی افزود: برای اینکه بتوانیم شرایط مناسبی برای ادامه تحصیل دانش آموزان فراهم نماییم نیازمند همکاری و مشارکت خیران برای احداث و تجهیز مدرسه هستیم.


کیان مهیمی در این جلسه گفت: همه ما باید تلاش کنیم عنبرآباد را بسازیم؛ امروز فرزندان این سرزمین باید پیشرفت کنند وعنبرآباد را بسازندما استعدادهای بالقوه ای در منطقه داریم.


وی با بیان اینکه ده درصد زندگی ما جهت کمک به مدارس و مردمی که دستشان تنگ است وقف شده است گفت: امیدوارم کسانی که وضعیت مالی خوبی دارند در بحث احداث و تجهیز مدارس همکاری کنند


گفتنی است در جلسه امروز شورای آموزش وپرورش شهرستان از خیر کیان مهیمی به پاس مشارکت در ساخت فضای آموزشی روستای ده رضا با اهدای تابلو از این خیر نیک اندیش تجلیل و قدر دانی کردند


روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد