مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۰۸

جلسه برنامه ریزی هفته پدافند غیرعامل در شهرستان عنبرآباد برگزار شد

به گزارش روابط عموی فرمانداری عنبرآباد جلسه برنامه ریزی هفته پدافند غیرعامل به ریاست معاون سیاسی امنیتی فرمانداری عنبرآباد و با حضور شهرداران،بخشداران و جمعی از مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری عنبرآباد برگزار شد

به گزارش روابط عموی فرمانداری عنبرآباد جلسه برنامه ریزی هفته پدافند غیرعامل به ریاست معاون سیاسی امنیتی فرمانداری عنبرآباد و با حضور شهرداران،بخشداران و جمعی از مسئولین در محل سالن جلسات فرمانداری عنبرآباد برگزار شد.
 
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری عنبرآباد با توجه به اهمیت پدافند غیرعامل در کاهش آسیب های وارده از سمت دشمن گفت : آگاهی و توانمندسازی اقشار مختلف جامعه در رابطه با موضوع پدافند غیرعامل و برگزاری رزمایش و مانورهای مختلف ضروری است و باید برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت گیرد.

توکلی گفت : هدف از اجرای طرح های پدافند غیر عامل کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی و تجهیزات حیایتی و حساس کشور در برابر حملات دشمن است.

وی با اشاره به نقش مهم دستگاه ها و سازمانها در اجرای طرح های پدافند غیر عامل گفت : در پدافند عامل تنها نیروهای مسلح مسئولیت دارند درحالی که در پدافند غیرعامل علاوه بر نیروی مسلح تمامی نهاد ها و سازمان ها وحتی مردم نیز میتوانند نقش موثری ایفا کنند.
 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲