مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۲۲

برگزاری جلسه ستاد انتخابات

رئیس ستاد انتخابات شهرستان عنوان نمود: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری به کار خواهیم بست.

صبح شنبه مورخ 21 دی 98 جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان عنبرآباد تشکیل گردید.


این جلسه به ریاست محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد و با حضور یوسفی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و روسای کمیته ها با هدف تشریح وظایف هر یک از کمیته ها در دفتر فرماندار برگزار گردید.


رئیسی فرماندار عنبرآباد با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری گفت: انتخابات امسال از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و ملت ایران با مشارکت پرشور خود بار دیگر اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی را در سطح بین المللی به نمایش خواهند گذاشت.


وی اضافه کرد: اجرای قانون و صیانت از آرای مردم از وظایف اعضای ستاد انتخابات شهرستان است و همه موظفیم در تمام تصمیم گیری ها و فرآیندهای انتخاباتی قانون را ملاک و معیار خود قرار دهیم.


رئیس ستاد انتخابات شهرستان عنوان نمود: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری به کار خواهیم بست.


در ادامه جلسه اعضاء و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات ضمن ارائه گزارش، به بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای خود در راستای برگزاری انتخابات هر چه با شکوه تر پرداختند


روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲