مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۲۶

رعایت نکات بهداشتی در نانوایی ها لازم و ضروری است.

صبح دوشنبه مورخ ۲۵ اذر ۹۸ جلسه شورای آرد و نان با حضور محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد و اعضای شورای آرد و نان و با حضور متصدیان نانوایی های شهرستان در محل فرمانداری شهرستان عنبرآباد برگزار شد.

صبح دوشنبه مورخ 25 اذر 98 جلسه شورای آرد و نان با حضور محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد و اعضای شورای آرد و نان و با حضور متصدیان نانوایی های شهرستان در محل فرمانداری شهرستان عنبرآباد برگزار شد.

محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد در این جلسه عنوان کرد: از مهم ترین  موضوعاتی که باید مورد تاکید قرار گیرد مسئله بهداشت نانوایی های شهرستان است.

رئیسی افزود: تا به حال گزارشی مبنی بر مشکلات بهداشتی نانوایی‌ها گزارش نشده اما مسئولین بهداشت می بایست نظارت خود را در این خصوص افزایش دهند.

فرماندار عنبرآباد در ادامه گفت: آرد و نان بحثی حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد و باید با دقت و نظارت کامل امور آرد و نان و فعالیت نانوایی های شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشکلات، تعامل و اهتمام جدی صورت پذیرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان گفت: در اسرع وقت تمام نانوایی ها باید تابلوهای سر درب ملک تجاری خود را نصب کنند تا مردم از مشخصات نان، روز تعطیلی و مدیریت آن واحد مطلع شوند. در غیر این صورت با آن واحد برخورد قانونی خواهد شد.


روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲