مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۸/۱۱

هفته بسیج دانش آموزی

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی صبح پنجشنبه مورخ ۹ آبان ۹۸ سرهنگ پساوند فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان به اتفاق فرمانده واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی با محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد دیدار کردند.

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی صبح  پنجشنبه مورخ 9 آبان 98 سرهنگ پساوند فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان به اتفاق فرمانده واحد های پیشگام بسیج دانش آموزی با محمود رئیسی  فرماندار شهرستان عنبرآباد دیدار کردند.

فرماندار عنبرآباد در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج دانش آموزی گفت: بسیج دانش آموزی، یک نهاد آموزشی فرهنگی است که با برنامه های مدون و ایجاد پایگاه های علمی سعی دارد گام های مؤثری در ارتقای توان علمی و فرهنگی دانش آموزان داشته باشد.


محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد افزود: بسیج نهادی مردمی و انقلابی است که مجموعه ای ، از پاکترین انسان ها، فداکارترین و آماده به کارترین جوانان کشور در راه اهداف عالی انقلاب برای به کمال رساندن و به خوشبختی رساندن ملت در کشور تشکیل شده است.


وی اظهار کرد: بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدس، میان افراد ملت است و همه میدانهائی که بسیج در آن حضور پیدا کرده میدان هائی ملی است.

رئیسی ابراز کرد: بسیج در واقع، مظهر عشق و ایمان و آگاهی و مجاهدت و آمادگی کامل، برای سربلندکردن کشور و ملت در عرصه های مختلف است.

محمود رئیسی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) که شهید فهمیده را به عنوان یکی از اسطوره های به یاد ماندنی در تاریخ ملت ایران نامیدند اظهار کرد: امروز دانش آموزان بسیجی هر کدام بعنوان دژی محکم در برابر جهان استکبار هستند.

وی تصریح کرد: جوانی دوره ای است که برای رقم زدن آینده هر فرد نقش حساس و تعیین کننده ای دارد و کسانی که به این رشد معنوی، علمی و فکری و کارآیی و قوت جسمی برسند، آینده درخشانی را برای خود تضمین خواهند کرد و الحمدالله جوانان ایرانی جوانانی با اصالت ، مومن ، پایبند به ارزش ها و آرمان های اسلام و انقلاب هستند.


روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲