مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۱۱

فرماندار عنبرآباد در نشست با دهیاران بخش مرکزی عنوان کرد

در انتخاب مدیران اجرایی شهرستان نگاه سیاسی ندارم/جذب نسل جوان و جهاد تبیین باید در اولویت باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد افشاری پور فرماندار عنبرآباد به اتفاق امیری کفیل بخشداری مرکزی عنبرآباد با دهیاران بخش مرکزی دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد افشاری پور فرماندار عنبرآباد به اتفاق امیری کفیل بخشداری مرکزی عنبرآباد با دهیاران بخش مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

 فرماندار عنبرآباد با اشاره به سالگرد شهادت شهید سلیمانی گفت : امروز اگر ما مسئولین به راحتی بر صندلی های ریاست تکیه زده ایم و شاهد صحنه هایی که توسط داعش در عراق و سوریه اتفاق افتاد نیستیم به برکت خون حاج قاسم و شهدای مدافع حرم است.

وی افزود : عزت و سربلندی شهید سلیمانی بدلیل آن است که مکتب حاج قاسم در امتداد مکتب اهل بیت (ع) است لذا باید در گسترش و دنباله روی از این مکتب کوشا باشیم.

 فرماندار عنبرآباد با اشاره به اهمیت جهاد تبیین و جذب نسل جوان گفت : پیاده سازی و ترویج مکتب حاج قاسم از مصداق های جهاد تبیین است چراکه شهید سلیمانی به حزب و جناح اعتقادی نداشت و معیار انقلابی گری افراد بود.

 یزدان افشاری پور در ادامه افزود : دهه مقاومت باید به بهترین شکل و نحو برگزار شود و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان معرفی شود

 فرماندار عنبرآباد با تاکید بر لزوم داشتن پیوست کارشناسی طرح های عمرانی گفت : داشتن پیوست کارشناسی قبل از اجرای هرگونه طرحی باید مد نظر دهیاران قرار گیرد و اجرای هیچ گونه پروژه ای بدون پیوست کارشناسی قابل قبول نیست.

 افشاری پور افزود : در انتخاب مدیران اجرایی شهرستان نگاه سیاسی ندارم چراکه دعوا های سیاسی تنها موجب عقب افتادگی شهرستان و متضرر شدن مردم خواهد شد.

 فرماندار عنبرآباد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده بخشدار سابق گفت : توسعه و پیشرفت روستا ها با همکاری و هماهنگی دهیاران با مجموعه فرمانداری و بخشداری امکان پذیر است که از همه دهیاران توقع داریم با کفیل بخشداری همکاری لازم را داشته باشند.


مجتبی امیری کفیل بخشداری مرکزی عنبرآباد نیز طی این جلسه گفت : با توجه به پیش رو بودن سالگرد شهادت سردار دلها برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم سالگرد شهید سلیمانی در روستاهای هدف در دستور کار قرار گرفت که در حال انجام است.

وی افزود : جذب اعتبار قیر رایگان جهت اجرای آسفالت در معابر روستایی از دیگر برنامه های پیش رو است که با جدیت دنبال خواهیم کرد.

 امیری گفت : با توجه به فصل سرد سال جهت جلوگیری از هرگونه رخداد از جمله سیل، روستاهای در معرض آسیب بحران در حال شناسایی است تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود.

مجتبی امیری کفیل بخشداری مرکزی عنبرآباد در پایان افزود : تشکیل هسته های فرهنگی در هر روستا با محوریت روحانی مستقر در روستا و مسئولین محلی جهت اجرای امورات فرهنگی از دیگر برنامه های در دست اقدام است.روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲