مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۱۷

صبح امروز

جلسه برنامه‌ریزی ایام فاطمیه دوم در محل دفتر امام جمعه عنبرآباد برگزار شد

برگزاری مراسمات عزاداری در روستاهای شهرستان و سطح شهر عنبرآباد،برپایی نمایشگاه فاطمی و کوچه های بنی هاشم از جمله برنامه هایی است که در ایام فاطمیه دوم در عنبرآباد برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد صبح امروز پنج شنبه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۱ جلسه برنامه‌ریزی ایام فاطمیه دوم با حضور امام جمعه و فرماندار عنبرآباد ،نماینده ولی فقیه در سپاه،مسئول سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولین در محل دفتر امام جمعه عنبرآباد برگزار شد.

امام جمعه عنبرآباد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) گفت : الگو برداری از سیره حضرت زهرا(س) و ولایت مداری این بانوی بزرگوار باید سرلوحه کار ما باشد.

وی با اشاره به هجمه های دشمن علیه ارزش های دینی گفت : امروز هیچ موضوعی بیشتر از دین و ارزش های دینی از سوی دشمنان مورد هجمه قرار نگرفته است.

امام جمعه عنبرآباد افزود : اگر در برابر هجمه های دشمن علیه ارزش های خود مقابله نکنیم هویت ما آسیب خواهد دید.

 حجت‌الاسلام بامری گفت : در همین خصوص باید فرهنگ فاطمی رو به صورت عاشورایی گسترش دهیم.

 فرماندار عنبرآباد نیز ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت : وظیفه ما در قبال سیره اهل بیت تلاش در جهت ترویج فرهنگ اهل بیت است.

وی با اشاره به سخنان رهبری در مورد حضرت زهرا (س) گفت : همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند من رزق سال را در شب های فاطمیه میگیرم،ما نیز باید این موضوع رو الگوی خود قرار دهیم و تمام تلاش خود را در جهت ترویج فرهنگ فاطمی بکار ببریم.

 افشاری پور افزود : جایگاهی که امروز ما مسئولین در آن هستیم از برکت اهل بیت است و از این توفیق باید در جهت خدمت به مردم و گسترش سیره اهل بیت استفاده کنیم.

 برگزاری مراسمات عزاداری در روستاهای شهرستان و سطح شهر عنبرآباد،برپایی نمایشگاه فاطمی و کوچه های بنی هاشم از جمله برنامه هایی است که در ایام فاطمیه دوم در عنبرآباد برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲