مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۸/۱۴

بازدید فرماندار شهرستان عنبرآباد از روستای تیغ سیاه و روستا های اقماری اطراف.

محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد به اتفاق سالاری بخشدار جبالبارز جنوبی و جمعی از مدیران ادارات شهرستان از روستای تیغ سیاه و روستاهای اقماری اطراف بازدید و با مردم منطقه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد به اتفاق سالاری بخشدار جبالبارز جنوبی و جمعی از مدیران ادارات شهرستان از روستای تیغ سیاه و روستاهای اقماری اطراف بازدید و با مردم منطقه دیدار و گفتگو کردند.

🔸محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد در گفتگو با مردم روستای تیغ سیاه عنوان کرد: وظیفه مسئولین خدمت به مردم است و باید به امورات مربوط به مردم رسیدگی کنیم.

رئیسی در پی مطالبه یکی از اهالی جهت تجهیز مدرسه روستا، آموزش و تحصیل دانش آموزان در فضای سالم و با نشاط را امری مهم دانست و گفت: پیگیری جهت تجهیز مدرسه روستای تیغ سیاه از طریق آموزش و پرورش در دستور کار قرار خواهد گرفت.

🔸وی با توجه به اهمیت راه های روستایی از پیگیری در خصوص احداث مسیر روستایی کشم به انارک به مسافت ۲۵ کیلومتر و انارک به دیدرک  به مسافت ۱۵  کیلومتر خبر داد.

🔸نماینده عالی دولت در شهرستان از به سرانجام رسیدن پروژه شبکه آب روستایی تیغ سیاه خبر داد و گفت: پروژه آبرسانی روستای تیغ سیاه با پیشرفت ۹۰ درصدی شامل حفر یک حلقه چاه ،بیش از ۱۷ کیلومتر لوله گذاری و ساخت یک مخزن آب پیشرفت ۹۰ درصدی داشته است.

🔸محمود رئیسی در ادامه گفت: حدود ۴ کیلومتر لوله‌گذاری این پروژه باقی مانده که پیمان کار مشخص شده و به زودی آغاز به کار خواهد کرد انشاء الله پروژه آبرسانی به روستای تیغ سیاه تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

🔸فرماندار شهرستان عنبرآباد در خصوص افت ولتاژ برق در روستای تیغ سیاه و روستاهای اطراف گفت: خوشبختانه در منطقه قطعی برق نداریم و مشکل افت ولتاژعمدتا  بدلیل نداشتن  انشعاب وامتیاز برق می باشد که از کابل ها با متراژ بالا استفاده می شود درعین حال قرار شد یکدستگاه ترانس برق باهمکاری فرمانداری در روستاهای اقماری نصب گردد*

🔸وی افزود: با متخلفانی که بدون انشعاب برق از برق روستا به صورت بی رویه و غیر قانونی  استفاده میکنند مطابق قانون برخورد خواهد شد.

🔸رئیسی در خصوص تقسیم لوله بین کشاورزان منطقه ابراز کرد:در صورت تأمین مجدد لوله، روستای تیغ سیاه در اولویت قرار خواهد گرفت.

🔸محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبرآباد در پایان از معتمدین محلی، نیروی انتظامی و مسئولین و مدیران ادارات شهرستان واعضا شورای اسلامی ودهیار این روستا  تقدیر و تشکر کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲