مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۵/۳۰

عنبرآباد میزبان اولین دوره توانمندسازی سازمان های مردم نهاد جنوب کرمان بود؛

با همکاری خانه جوانان؛ به مناسبت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی فرمانداری عنبرآباد میزبان اولین دوره توانمندسازی سازمان های مردم نهاد جنوب کرمان بود؛ این دوره با حضور کورکی نژاد معاون تشکلها و مشارکت های اجتماعی دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، محمود رئیسی فرماندار عنبرآباد، قاسمی بخشدار جبالبارز شمالی و مدیر های سازمان های مردم نهاد جنوب کرمان در محل سالن اجتماعات فرمانداری عنبرآباد برگزار شد.

به مناسبت هفته تشکل ها و مشارکت های اجتماعی فرمانداری عنبرآباد میزبان اولین دوره توانمندسازی سازمان های مردم نهاد جنوب کرمان بود؛ این دوره با حضور کورکی نژاد معاون تشکلها و مشارکت های اجتماعی دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری، محمود رئیسی فرماندار عنبرآباد، قاسمی بخشدار جبالبارز شمالی و مدیر های سازمان های مردم نهاد جنوب کرمان در محل سالن اجتماعات فرمانداری عنبرآباد برگزار شد. فرماندار عنبرآباد در این جلسه عنوان کرد: هدف همه دولت مردان از ابتدای انقلاب کار برای مردم بوده است و مردم ولی نعمت ما هستند.
رئیسی با توجه به ظرفیت های موجود در بین مردم اظهار کرد: در بحث سمن ها باید از ظرفیت های خود مردم استفاده شود محمود رئیسی کار سمن ها را بسیار با ارزش دانست و گفت: در حل بسیاری از مسائل از سازمان های مردم نهاد کمک گرفته میشود و جای تشکر و قدردانی دارد که سمن ها پای کار هستند.
فرماندار عنبرآباد با توجه به تأثیر گذاری سمن ها در جامعه گفت: سمن ها در بحث جلوگیری از شکل گیری آسیب های اجتماعی نقش مهمی را ایفا میکنند.
وی افزود:دولت بر ایجاد سمن ها تأکید دارد و با تمام توان از سازمان های مردم نهاد حمایت میکند.
رئیسی در پایان از سازمان های مردم نهاد تشکر و قدردانی کرد و گفت:امیدوارم فعالیت های سمن ها با قوت ادامه پیدا کند. روابط عمومی فرمانداری شهرستان عنبرآباد.


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲