مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۳/۲۲

صبح امروز

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان عنبرآباد از روستاهای دهستان امجز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد صبح امروز محمود رئیسی سرپرست فرمانداری عنبرآباد به اتفاق بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان جهت بررسی مشکلات از روستاهای امجز،پاگدار،سرطاقین،سربگ و ... بازدید وهمچنین با مردم این منطقه دیدار گفتگوکرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد صبح امروز محمود رئیسی سرپرست فرمانداری عنبرآباد به اتفاق بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان  جهت بررسی مشکلات  از روستاهای امجز،پاگدار،سرطاقین،سربگ و ... بازدید وهمچنین با مردم این منطقه دیدار گفتگوکرد
۴۲۰ کیلومتر راه آسفالته در عنبرآباد ایجاد شد


 سرپرست فرمانداری عنبرآباد از ایجاد ۴۲۰ کیلومتر راه آسفالته در این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان راه با حمایت های دولت تدبیر و امید ایجاد شده است.

محمود رئیسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این میزان راه آسفالت، ۲۲۴ کیلومتر در بخش راه های روستایی بالای ۲۰ خانوار ایجاد شده است.

وی ادامه داد: همچنین ۱۷ کیلومتر مسیر ارتباطی آماده آسفالت و ۷۰ کیلومتر راه روستایی نیز در دست اقدام است.

سرپرست فرمانداری عنبرآباد از عزم جدی برای اتمام طرح های نیمه تمام ارتباطی این شهرستان خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری با تصویب اعتبارات لازم در کمیته برنامه ریزی شهرستان، طرح های نیمه تمام ارتباطی تکمیل و به بهره برداری برسند.

وی افزود: محور گمرکان – امجز، جاده پشت کوه دوساری، راه روستایی نرگسان و پل دوم مَردهک از جمله طرح های مهم عمرانی عنبرآباد بوده که به صورت ویژه در حال پیگیری جذب اعتبار این طرح ها هستیم.

سرپرست فرمانداری عنبرآباد از عزم جدی دولت برای تکمیل زیرساخت های این شهرستان خبر داد و گفت: دولت یازدهم و دوازدهم طی سال های اخیر توجه ویژه ای به مناطق محروم و کم برخوردار داشته است.

وی افزود: دولت با فراهم کردن زیرساخت های راه آسفالته، گاز، آب و برق در صدد توسعه و اعتلای مناطق کم برخوردار است تا با فراهم کردن این زیرساخت ها، زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در این مناطق را فراهم کند.

رئیسی پیشرفت های شهرستان عنبرآباد را نتیجه اتحاد و همدلی مسئولان برشمرد و گفت: با این روحیه، شاهد پیشرفت روز افزون این دیار هستیم لذا باید این روحیه حفظ و تداوم داشته باشد.

مرکز شهرستان عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲