مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۹/۰۳

بازدید سرزده استاندار

بازدید سرزده استاندار کرمان از مجتمع نیلی صنعت /سه خط تولید وفراوری مجتمع نیلی صنعت عنبراباد دهه فجر به بهره برداری میرسد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد،فدایی استاندار کرمان ،معاون سیاسی وامنیتی استانداری؛فرماندار عنبراباد،امام جمعه بخش جبالبارز جنوبی و سایر مسئولین از مجتمع فراوری نیلی صنعت در شهرک صنعتی عنبرآبا بازدید کردند

بازدید سرزده استاندار کرمان از مجتمع نیلی صنعت /سه خط تولید وفراوری  مجتمع نیلی صنعت عنبراباد دهه فجر به بهره برداری  میرسد 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد،فدایی استاندار کرمان ،معاون سیاسی وامنیتی استانداری؛فرماندار عنبراباد،امام جمعه بخش جبالبارز جنوبی و سایر مسئولین از مجتمع فراوری نیلی صنعت در شهرک صنعتی عنبرآبا  بازدید کردند 


فدایی استاندار کرمان در بازدید سرزده از کارخانه نیلی صنعت عنبرآباد گفت:سه خط تولید رب گوجه،فراوری سبزیجات به روش انجماد سریع و خط تولید خوراک دام و کود ارگانیک مجتمع نیلی صنعت با اشتغال زایی ۸۰نفر  در شهرک صنعتی عنبرآباد ۲۲بهمن ماه به بهره برداری میرسد.

فدایی استاندار کرمان در حاشیه بازید از مجتمع نیلی صنعت عنبرآباد گفت:امروز توفیقی پیدا کردیم که از کارخانه نیلی صنعت در شهرک صنعتی عنبراباد بازدید کنیم.

وی افزود:این کارخانه در استفاده درست از تولیدات منطقه خیلی تاثیر دارد.

فدایی گفت:یکی از مشکلاتی که همیشه در منطقه مواجه بودیم این بود که بازار تولید گاهی اوقات باهم هماهنگ نبود یاتولید بیشتر از مصرف بازار بود یا بازار نیاز بیشتر تولید داشت همیشه این مشکل در سال های قبل وجود داشت .

استاندار کرمان گفت:با بهره برداری از این مجتمع میتوان اضافه تولید تبدیل به محصولاتی که در بازار قابل استفاده است و کمک زیادی به تعادل بازار ومصرف میکند.

فدایی گفت:ان شاالله 3 خط مجتمع نیلی صنعت ۲۲بهمن ماه به بهره برداری میرسید امیدواریم که عملی شود که با مشکلات همیشگی مواجه نباشیم.

نادر ملایی فرماندار عنبراباد در حاشیه بازدید گفت:سه خط فراوری شامل تولید رب گوجه فرنگی بدون دور ریز تفاله با ظرفیت ۵۰۰تن گوجه خام با خروجی تولید ۱۰۰تن رب گوجه  در روز و خط فراوری سبزیجات به روش انجماد سریع و خط تولید خوراک‌دام و کود ارگانیگ‌ باظرفیت سالانه هزار تن به بهره برداری میرسد.

ملایی گفت:در مجموع تاکنون  اعتباری بالغ بر ۳۵۰میلیارد ریال در کارخانه نیلی صنعت  هزینه شده است که 80میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه گذار اعطا شده است .

فرماندار عنبراباد گفت:با بهره برداری از این سه خط مجتمع نیلی صنعت 80نفر بطور مستقیم مشغول به کار میشوند


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲