مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۷/۰۱/۳۰

فرماندار عنبرآباد خبر داد:

کارخانه رب گوجه هاتفی پس از دوسال تعطیلی راه اندازی میشود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد، کارخانه رب گوجه هاتفی عنبرآباد که به دلایلی دو سال تعطیل بود با پیگیری وحمایت فرماندارعنبرآباد و مدیر جهاد کشاورزی بزودی راه اندازی میشود ومحصول گوجه فرنگی کشاورزان را بصورت نقدا خریداری می کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد، کارخانه رب گوجه هاتفی عنبرآباد  که به دلایلی دو سال تعطیل بود با پیگیری وحمایت فرماندارعنبرآباد  و مدیر جهاد کشاورزی  بزودی راه اندازی میشود ومحصول گوجه فرنگی کشاورزان را بصورت نقدا خریداری می کنند.

فرماندار عنبرآباد صبح امروز در نشست بر مدیر کارخانه رب گوجه گفت:باآغاز برداشت گوجه فرنگی در عنبرآباد و مشکلات بازار فروش با رایزنی انجام شده این کارخانه تاچند روز آینده راه اندازی میشود.
وی افزود:بیش از دوسال است که این کارخانه به دلایلی تعطیل بود که با نشستی که با مدیر این کارخانه داشتیم با حمایت های انجام شده این کارخانه از چند روز آینده راندازی و محصول گوجه کشاورزان را خریداری میکند.
ملایی افزود:ظرفیت این کارخانه روزانه بیش از 500تن میباشد و بصورت توافقی گوجه کشاورزان را خریداری میکند و پول محصول را نقدا به کشاورزان پرداخت میکند .
وی افزود:شعار امسال حمایت از کالای ایرانی است باید همه دستگاها در جهت تحقق شعار سال تلاش کنند


منبع : فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲