مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۲/۲۴

فرماندار عنبرآباد خبرداد:

آغاز نهضت آسفالت در ۳۰روستای عنبرآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد،با پیگیری های فرماندار عنبرآباد معابر خاکی ۳۰روستای عنبرآباد با اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد ریال با همکاری بخشداری و بنیاد مسکن آسفالت میشودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد،با پیگیری های فرماندار عنبرآباد معابر خاکی 30روستای عنبرآباد با اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال با همکاری بخشداری و بنیاد مسکن آسفالت میشود.
ظهر امروز نادر ملایی فرماندار عنبرآباد  در حاشیه بازدید از اجرای پروژه  آسفالت معابر روستای آزادگان و تل شیراز گفت:نهضت آسفالت در روستاهای شهرستان عنبرآباد آغاز شد.
وی افزود:معابر خاکی در محدوده طرحهای هادی در 30روستا با اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال با همکاری بخشداری و بنیاد مسکن آسفالت میشود.
وی خاطرنشان کرد:باید تلاش شود که روستاهای عنبرآباد از حداقل امکانات اولیه بهرمند شوند تا از مهاجرت مردم روستا به شهر جلوگیری شود.
وی افزود:اجرای پروژه آسفالت در روستاها آغاز شده است ،در روستای آزادگان بیش از 6هزار متر مربع معابر  با اعتباری بالغ بر 1میلیارد 200میلیون ریال از محل اعتبارات قیر معادل آسفالت میشود.
وی بیان داشت:کار زیرسازی در روستای تل شیراز به پایان رسید و طی چند روز آینده معابر روستای تل شیراز آسفالت میشود و روند آسفالت معابر سایر روستاها همچنان ادامه خواهد داشت.
ملایی افزود:دولت در بحث زیر ساخت ها در روستاها توجه ویژه ای دارد و اعتبارات خوبی برای آبادانی روستاها در نظر گرفته است که بزودی شاهد پیشرفت های خوبی خواهیم بود.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲