مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۲/۱۴

فرماندار عنبرآباد عنوان کرد:

لزوم تسریع در ساخت بیمارستان ۹۶تختخوابی امام سجاد ع عنبرآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد،ظهر امروز فرماندار عنبرآباد به اتفاق دکتر قاسم زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیئت رئیسه دانشگاه از روند احداث بیمارستان ۹۶تختخوابی امام سجاد(ع) عنبرآباد بازدید کردند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد،ظهر امروز فرماندار عنبرآباد به اتفاق دکتر قاسم زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیئت رئیسه دانشگاه از روند احداث بیمارستان 96تختخوابی امام سجاد(ع) عنبرآباد بازدید کردند.
نادر ملایی فرماندار عنبرآباد در این بازدید گفت:بیمارستان یکی از مهم ترین نیازهای شهرستان عنبرآباد است.
وی افزود:باید باهمکاری دانشگاه علوم پزشکی هرچه سریعتر این بیمارستان به بهره برداری برسد تا مردم از حداقل امکانات درمانی بهرمند شوند.
 ایمان قاسم زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جیرفت در حاشیه این بازدید اظهار داشت: بازدید که از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان عنبراباد داشتیم اقدامات زیادی در راستای ارائه خدمت به مردم انجام شده است که احداث سه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی اماده بهره برداری در عنبراباد از جمله این اقدامات است.
وی بیان داشت: شاید قابل قبول نباشد که در عنبراباد با جمعیت بیش از 80 هزار نفر بیمارستان نباشد، البته عملیات احداث بیمارستان از سالهای قبل اغاز شده است .
وی گفت:با توجه به کندی روند احداث ان پیگیر هستیم ساختمان از مسکن و شهرسازی تحویل بگیریم تا عملیات ساخت توسط دانشگاه با سرعت بیشتری انجام و تکمیل و تجهیز شود


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲