مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۱/۲۸

فرماندار عنبرآباد خبر داد:

فاز اول کارخانه نیلی صنعت عنبرآباد بزودی راه اندازی میشود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبراباد ،صبح امروز نادر ملایی فرماندار عنبرآباد به اتفاق فرمانده نیروی انتظامی ازمجتمع صنایع غذایی محصولات کشاورزی واقع در شهرک صنعتی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبراباد ،صبح امروز نادر ملایی فرماندار عنبرآباد به اتفاق فرمانده نیروی انتظامی ازمجتمع صنایع غذایی محصولات کشاورزی  واقع در شهرک صنعتی بازدید کرد.
نادر ملایی فرماندار عنبرآباد در حاشیه بازدید این کارخانه گفت:با بهره برداری کامل از  کارخانه نیلی صنعت بیش از 400فرصت شغلی فراهم خواهد شد.
وی بیان داشت:شرکت نیلی صنعت از سال های قبل در این شهرستان در حال فعالیت است اما تاکنون در بحث راه اندازی آن با مشکلاتی مواجه بود.
وی خاطرنشان کرد:با پیگیری انجام شده بزودی  تسهیلات لازم به  سرمایه گذار پرداخت خواهد شد تا بزودی شاهد بهره برداری از فاز اول این کارخانه باشیم.
ملایی بیان کرد:راه اندازی این کارخانه تاثیر بسیار خوبی در جنوب استان دارد زیرا سالانه در این منطقه بیش از چهارنیم میلیون تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود که می توان بخشی از این تولیدات را فرآوری کرد.
وی خاطرنشان کرد:این کارخانه بیشتر در زمینه فرآوری سیب زمینی،خرما،پیاز،گوجه،بسته بندی سبزیجات بصورت انجماد فعالیت خواهد کرد.
ملایی افزود:فاز اول این کارخانه  شامل تولید رب گوجه و سردخانه به بهره برداری خواهد رسید و حدود 80نفر بطور مستقیم مشغول به کار خواهند شد.
 


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲