مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در عنبرآباد برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲

با حضور باشکوه مردم و مسئولین:

مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در عنبرآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد عصر امروز با حضور باشکوه و مثال زدنی مردم و مسئولین شهرستان عنبرآباد ، مراسم گرامیداشت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام ، انقلاب و رهبری در این شهرستان برگزار شد...

فرماندار شهرستان عنبرآباد در این مراسم با بیان جملاتی در وصف آیت الله هاشمی رفسنجانی ، وی را شخصیتی کم نظیر و مثال زدنی در جهت پیشبرد اهداف و انقلاب دانست .
حجتی پور افزود:سراسر زندگی پرافتخار آیت الله هاشمی رفسنجانی مملو از نکات و پیام هایی است که هر کدام از آن نقشی مهم در تثبیت و تقویت انقلاب دارد.
وی همراهی و همدلی با امام(ره)، انقلاب و رهبری  در طول دوران مبارزات را خصوصیت ممتاز آیت الله هاشمی دانست و اذعان کرد: همین ویژگی ها و خصوصیات فکری و اخلاقی وی بود که سبب شد امروز تمامی رهبران و آزادگان جهان داغدار و متأثر از ارتحال نابهنگام ایشان شوند.
حجتی پور با اشاره به سخنان رهبری معظم انقلاب در پیام ایشان به مناسبت ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص تلاش عده ای از خناسان برای بر هم زدن رابطه ی عمیق و صمیمی آیت الله هاشمی رفسنجانی با ایشان افزود:متن پیام معظم له حجت را بر همگان تمام کرده و بار دیگر طنین وحدت و با هم بودن در راستای تقویت روز افزون انقلاب را در جامعه نواخت.
وی از حضور باشکوه و مثال زدنی مردم در مراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی صمیمانه سپاسگزاری کرده و خواستار همدلی و وفاق در جهت پیشبرد اهداف نظام و انقلاب شد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۲۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲