مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
فرماندار شهرستان عنبرآباد طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فرماندار شهرستان عنبرآباد طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان طی پیامی درگذشت مجاهد خستگی ناپذیر و یار همیشگی امام و و انقلاب و رهبری را تسلیت گفت...

در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، مجاهد دوران نهضت اسلامی و یار دیرین حضرت امام خمینی (ره)، موجب تألم و تأثر گردید. شخصیتی که در دوران رژیم طاغوتی ، رنج و محنت بسیاری را متحمل شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با قبول مسئولیت های مهم همچون ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و نیز مجلس خبرگان رهبری، پیوسته در خدمت نظام و انقلاب بودند.
شخصیتی که عمر گرانقدر خویش را مصروف خدمت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرد و از عنفوان جوانی تا آخرین دقایق زندگانی پرفراز و نشیب خود، لحظه ای از دغدغه حفظ ارزش ها و تحقق آرمان های ملت بزرگ ایران غافل نبود.
اینجانب درگذشت مجاهد خستگی ناپذیر، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام و رهبری آیت الله هاشمی رفسنجانی را به همه آحاد ملت به ویژه محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده، بازماندگان و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت عرض کرده و آرزوی علو درجات از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده دارم.
محمد حجتی پور
فرماندار شهرستان عنبرآباد


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۰۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲