مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
امام جمعه و فرماندار شهرستان عنبرآباد پیام مشترکی صادر کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۰۶

به مناسبت فرارسیدن ۹ دیماه:

امام جمعه و فرماندار شهرستان عنبرآباد پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد حجه الاسلام رضا سالاری امام جمعه و محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان طی پیامی فرا رسیدن ۹ دیماه روز تجدید میثاق امت با ولایت را گرامی داشتند...

در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
« هو البصیر »
تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب عزیزاسلامی ایران مملو ازمقاطع حساسی است که در جای جای آن می توان دست قدرت الهی را مشاهده کرد.
از جمله می توان به حادثه ی نهم دی ماه ۸۸ اشاره کرد که ملت شریف، بصیر و آگاه ایران اسلامی که با عمل نمودن به فرامین بنیانگذار کبیر انقلاب رضوان الله تعالی علیه که فرمودند: «نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیافتد»و همچنین «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»، وارد صحنه شده و با پشتیبانی و نشان دادن اوج ارادت خود به ولایت فقیه، زیباترین جلوه‌های بصیرت، ولایتمداری و دشمن‌شناسی را خلق کردند.
نهم دی ماه به فرموده رهبر فرزانه و اندیشمند انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب بوده و روز بیداری و خروش ملتی است که به مقدسات، نظام و سالار شهیدانشان توهین شده است.
امروزه مردم و به ویژه جوانان به دشمنان ایران عزیز اسلامی ثابت کرده اند که همچون جوانان نسل اول و دوم این انقلاب همراه و همدل و همگام، آماده اطاعت از فرامین ولی امر خود در تمامی صحنه ها بوده و در همین راستا ضمن حفظ و گسترش عزت و سرافرازی خود،افکار پوچ و خیالی دشمنان را از هرگونه خیال واهی درباره ارزش های ناب این آب و خاک که با خون هزاران شهید به دست آمده دور خواهند نمود.
اینجانبان ضمن گرامیداشت حماسه ی عظیم نهم دیماه از عموم مسئولین و کارکنان دستگاه ها و نهادهای شهرستان و به ویژه اقشار مختلف مردم شهید پرور، ولایی و همیشه در صحنه ی شهرستان عنبرآباد جهت شرکت درراهپیمایی باشکوه و دشمن شکن این روز ملی دعوت می نمائیم.
امید است که همه ی ما مشمول الطاف خاصه ی خداوند متعال قرار گرفته و تا آخرین قطره ی خون خود در مسیر ولایت و دفاع از ارزش ها و دستاوردهای این انقلاب و نظام عزیز اسلامی قرار گیریم(انشاء الله).
               حجه الاسلام رضا سالاری                                                                       محمد حجتی پور
                  امام جمعه عنبرآباد                                                                              فرماندار عنبرآباد


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲