مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
نیاز مردم به مسئولین،نوعی نعمت از جانب خداست که باید به نحو احسن انجام شود.
۱۳۹۵/۱۰/۰۴

فرماندار عنبرآباد در جلسه بررسی مشکلات شهر مردهک:

نیاز مردم به مسئولین،نوعی نعمت از جانب خداست که باید به نحو احسن انجام شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان در جلسه ی بررسی و رفع مشکلات بخش جبالبارزجنوبی و شهر مردهک،نیاز مردم به مسئولین را نوعی نعمت از جانب خداوند دانست...

فرماندار عنبرآباد گفت: همه مسئولان و مدیران وظیفه دارند جهت رضایت مندی مردم با جدیت کار خود را دنبال کرده و با برنامه ریزی در راستای تأمین و تقویت زیر ساخت های شهرستان، گره گشایی از مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار دهند.
وی با اشاره به مشکلات عمده ی مردم در بخش جبالبارزجنوبی و شهر مردهک خاطرنشان کرد: عمده ی مسائل و مشکلات مردم در دوبخش برق و آب آشامیدنی است که انتظار می رود مسئولین مربوطه نسبت به حضور در منطقه و بررسی این مشکلات و رفع آن ، اقدام نمایند.
وی سخت نگرفتن به مردم در زمینه ی پرداخت بدهی آب و برق  را بر اساس اختیارات قانونی آنان اولویت مهم در شرایط کنونی دانست و افزود: مدیران طبق اختیارات قانونی و تاحد ممکن مراعات حال مردم به ویژه در مناطق محروم شهرستان را داشته باشند.
در این جلسه شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر مردهک ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته ، به بیان مشکلات موجود در حوزه های کاری ادارات پرداخته و مدیران مربوطه نیز قول مساعد جهت رفع مشکلات حوزه های کاری خود در بخش جبالبارزجنوبی و شهر مردهک دادند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲