مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
روند ارائه خدمات رایگان بهداشتی ودرمانی به مردم روستای عبدل آباد مورد بازدید قرار گرفت...
۱۳۹۵/۱۰/۰۴

توسط معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری عنبرآباد به اتفاق رئیس شبکه بهداشت و جانشین فرمانده سپاه شهرستان:

روند ارائه خدمات رایگان بهداشتی ودرمانی به مردم روستای عبدل آباد مورد بازدید قرار گرفت...

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان به اتفاق رئیس شبکه بهداشت و جانشین فرمانده سپاه شهرستان،روند ارائه خدمات رایگان بهداشتی ودرمانی به مردم روستای عبدل آباد را مورد بازدید قرار دادند...

به همت شبکه بهداشت عنبرآباد در قالب اردو جهادی یک روزه به 500نفر از مردم روستای عبدل آباد خدمات بهداشتی،درمانی وداندانپزشکی رایگان ارائه شد.
خدابخش افتخاری رئیس شبکه بهداشت درمان عنبرآباد  ظهر امروز در حاشیه این اردو اظهارداشت:شبکه بهداشت عنبرآباد در قالب اردو جهادی یک روزه خدمات رایگان به مردم روستاهای محروم ارائه می کند.
وی افزود:درروستای عبدل آباد به بیش از 500نفر از مردم این روستا وروستاهای همجوار خدمات پزشک عمومی،داندانپزشکی،خدمات دارویی ،مراقبت از بیماری های غیر واگیر وشناسایی بیماری های غیر واگیر در قالب تست فشار خون،قند خون امروز انجام شد.
وی خاطرنشان کرد:این خدمات بصورت رایگان در قالب سیاست های برنامه طرح تحول سلامت وزارت بهداشت درمان است که جمعیت های نیازمند خدمات در قالب ده گردشی واردوهای جهادی بصورت رایگان مورد معاینه و ویزیت قرار می گیرند.
وی گفت:یکی از برنامه های اصلی ما خدمت به قشر محروم است که روستاهای محروم شناسایی وهر ماه به یک روستا خدمات بهداشتی ودرمانی رایگان ارائه می شود.
وی افزود: اردوهای یک روزه جهادی جهت ارائه خدمات به مردم محروم و با مشارکت وهمکاری شبکه بهداشت،فرمانداری وسپاه پاسداران انجام می شود .
گفتنی است ظهر امروز معاون سیاسی فرماندار ،رئیس مرکز بهداتش درمان عنبرآباد وجانشین سپاه عنبرآباد از مکان اردوی یک روزه بازدید کردند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۳۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲