مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
فرماندار عنبرآباد به صورت سرزده از فروشگاه شهرونداین شهر بازدید به عمل آورد.
۱۳۹۵/۰۹/۳۰

فرماندار عنبرآباد به صورت سرزده از فروشگاه شهرونداین شهر بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان به اتفاق مدیرآموزش و پرورش به صورت سرزده ازفروشگاه بزرگ شهروند بازدید به عمل آورد...

فرماندار عنبرآباد در حاشیه این بازدید گفت: نظارت مستمر بر بازار در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان است که به صورت منظم توسط بازرسین واحدهای صنفی و تعزیرات انجام می گیرد.
وی رضایتمندی مردم و حمایت از آنان در تمامی زمینه ها را وظیفه ای مهم خواند و افزود: از هر اقدامی که در زمینه ی تولید واحدهای خدماتی و اقتصادی واشتغالزایی ورود پیدا کند،حمایت خواهیم کرد.
حجتی پور افزود: فروشگاه بزرگ شهروند عنبرآباد با طی پروسه ی معرفی به صندوق کارآفرینی امید و تشکیل پرونده و همچنین ارائه ی طرح و میزان اشتغالزایی موفق به دریافت تسهیلات شد که هم اکنون به عنوان یکی ازبهترین مراکز ارائه ی خدمات ازدواج و فروشگاه عرضه ی پوشاک با قیمت مناسب در خدمت شهروندان است.
در ادامه مجید خضری جوان کارآفرین و مجری ایجاد فروشگاه بزرگ شهروند در عنبرآباد در خصوص معرفی این فروشگاه افزود:با توجه به نبود بازار مجتمع در شهرستان عنبرآباد ،فروشگاه بزرگ شهروند نوید بخش رویکردی نو در بازار است که با افتتاح و شروع به کار این مجتمع ، کلیه اجناس به قیمت تولیدی و بدون واسطه به مشتریان عرضه می شود.
وی افزود:این فروشگاه به پاس تقدیر از مشتریان، قرعه کشی  به صورت ماهانه را نیز در دستور کار دارد که که به سه نفر از مشتریان به قید قرعه هدایایی نفیس و همچنین بن خرید از فروشگاه هدیه می شود.
وی از راه اندازی این مجتمع در آینده ای نزدیک در مکانی جدید ووسیع تر خبر داد و افزود: در این فروشگاه انواع پوشاک مردانه ،زنانه،بچه گانه،کیف و کفش و ... به قیمت تولیدی به مشتریان و شهروندان عرضه می گردد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۲۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲