مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
کوچکترین حرکت در زمینه ی رشد کودکان،بزرگترین شادی ها را برای آنان رقم می زند.
۱۳۹۵/۰۹/۲۴

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری عنبرآباد:

کوچکترین حرکت در زمینه ی رشد کودکان،بزرگترین شادی ها را برای آنان رقم می زند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد یحیی یوسفی زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری این شهرستان در جلسه ی هماهنگی و برنامه ریزی حضور تئاتر سیار کشوری در عنبرآباد ،کوچکترین حرکت ها در راستای رشد و بالندگی کودکان را زمینه ساز بزرگترین شادی ها برای آنان دانست...

یحیی یوسفی زاده گفت: بها دادن به کودکان و توجه به عواطف و احساسات دکودکان و نوجوانان از طریق برگزاری جشن ها و همایش های شاد و اثربخش و همچنین فراهم آوردن شرایط حضور چهره های محبوب و موردعلاقه ی آنان، زمینه ساز موفقیت های فردی و اجتماعی کودکان و پرورش نسلی سرشار از عزت نفس و بالنده خواهد بود.
وی با توجه به شرایط خاص ایران اسلامی در منطقه افزود: امروزه دشمن به این نتیجه رسیده است که با جنگ سخت توان رویا رویی با کشور ما را ندارد و بنابراین تمام برنامه ریزی ها و سرمایه گذاری های خود را در زمینه جنگ نرم که همان هدف گرفتن اعتقادات مذهبی ما و گسترش فضاهای مجازی و ...به کاربسته است.
یوسفی زاده افزود:متاسفانه امروزه گسترش فضای مجازی و استفاده های ناصحیح و نابه جا از آن در بین کودکان و نوجوانان نیز رواج پیدا کرده و ضمن جدا کردن آنان ازآغوش گرم خانواده ها ،تبعات بسیار زیان باری زا به دنبال خواهد داشت.
وی بروز پرخاشگری،فاصله گرفتن از اهداف سیستم تعلیم و تربیت،بی احترامی به بزرگترها ،عدم استفاده صحیح و اصولی از زمان و موارد اینچنینی را از مهمترین مضرات فضای مجازی خواند و افزود: هشیاری خانواده ها و معلمان مدارس به عنوان مجریان پرورش کودکان و نوجوانان را می طلبد تا با برنامه ریزی درست و به موقع برای اینگونه موارد چاره اندیشی کرده و از انحرافات فکری و ذهنی کودکان جلوگیری به عمل آورند.
وی در ادامه اجرای برنامه تئاتر کشوری در این شهرستان را بستری مناسب برای فاصله گرفتن از فضاهای مجازی و رویارویی با واقعیات دنیای کودکان و نوجوانان دانست و افزود: برنامه ریزی های لازم صورت خواهد پذیرفت تا زمینه ی حضور حداکثری کودکان و نوجوانان در این مراسم شاد و مهیج که با هدف نشاط افزایی و پرورش روحیه ی خلاقیت و اعتماد به نفس در گروه سنی هدف بر گزار می گردد، فراهم شود.
گفتنی است تریلی تئاتر سیار کشوری در روز یکشنبه مورخ 28 آذرماه وارد عنبرآباد خواهد شد و رأس ساعت 8:30 صبح در محل مصلی بزرگ این شهر برنامه های این گروه اجرا خواهد شد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲