مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
استاندار کرمان از پروژه مجتمع تفریحی گردشگری تناور عنبرآباد بازدید کرد
۱۳۹۵/۰۹/۲۴

استاندار کرمان از پروژه مجتمع تفریحی گردشگری تناور عنبرآباد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباداستاندار کرمان بصورت سرزده از مجتمع گردشگری واقامتی تناور عنبرآباد بازدید به عمل آورد...

محمد تناور سرمایه گذار پروژه مجتمع تفریحی گردشگری در این بازدید اظهارداشت:این پروژه از سال 94  پس از انجام کار تحقیقاتی با توجه به نیاز منطقه در امر گردشگری در زمینی به مساحت 12هزار مترمربع در حال ساخت می باشد.
وی بیان داشت:این مجموعه پس از گذشت 18ماه بیش از 70درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وتاکنون بالغ بر 70میلیارد ریال هزینه شده است.
وی خاطرنشان کرد:این مجموعه شامل 2سالن در دو طبقه ،فضای اقامتی،فضای شهربازی،وفضای رفاهی خدماتی آلاچیق،آبشار،سفره خانه سنتی می باشد.
وی افزود:این مجتمع از نظر وسعت ساخت وهمچنین از نظر نوع معماری کیفیت ساخت در سطح استان واستان های مجاور پروژه ای ممتاز میباشد ودر بحث اشتغال ایی نیز بسیار موثر است.
وی بیان کرد:تمام هزینه  های انجام شده شخصی میباشد که برای اتمام آن نیاز به تسهیلات داریم که تاکنون هیچ تسهیلاتی به اینجانب پرداخت نشده است درخواست داریم جهت اتمام این پروژه تسهیلاتی پرداخت شود.
گفتنی است استاندار کرمان امروز ظهر از مجتمع تفریحی گردشگری واقامتی تناور در عنبرآباد بازدید کرد و در جهت رفع مشکل تسهیلات این مجتمع قول مساعد داد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۳۶۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲