مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
آرامش اقتصادی در کرمان پدید آمده و اقتصاد مقاومتی مسیر درستی را طی می‌کند.
۱۳۹۵/۰۹/۲۲

استاندار کرمان در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی شهرستان عنبرآباد:

آرامش اقتصادی در کرمان پدید آمده و اقتصاد مقاومتی مسیر درستی را طی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی شهرستان عنبرآباد با حضور جمعی از مسؤولان استانی و شهرستان از ایجاد آرامش اقتصادی و حرکت صحیح و اصولی اقتصادمقاومتی در استان خبر داد...

علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی شهرستان عنبرآباد با حضور جمعی از مسؤولان استانی و شهرستان از ایجاد آرامش اقتصادی و حرکت صحیح و اصولی اقتصادمقاومتی در استان خبر داد.
رزم حسینی افزود: اجرا شدن 120 میلیارد تومان از 600 میلیارد تومان موافقتنامه در شهرستان عنبرآباد کار بزرگی است و شهرستان عنبرآباد مسیر پیشرفت را طی می‌کند.
وی با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور در ماه گذشته به کرمان ادامه داد: سال آینده جنوب کرمان دارای ردیف مستقل بودجه‌ای می‌شود و همچنین 50 میلیارد تومان برای راه آهن جنوب کرمان و متصل شدن آن به جنوب شرق کشور تصویب شده است.
رزم‌حسینی خاطرنشان کرد: تقریباً تمام توافقات در سفر معاون اول رئیس جمهور به کرمان اجرایی شده و صادرات کرمان رشد 80 درصدی داشته و واردات کالاهای سرمایه‌ای بیش از 100 درصد رشد داشته است.
وی ادامه داد: آرامش اقتصادی در کرمان پدید آمده و اقتصاد مقاومتی مسیر درستی را طی می‌کند و یکی از این کارها واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام است.
وی گفت: بیش از 3 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان وجود دارد که باید واگذار شوند و باری از روی دوش دولت برداشته شود و شرایط برای واگذاری پروژه‌ها بسیار آسان شده است.
وی افزود: انسجام برای توسعه در شهرستان عنبرآباد به خوبی به وجود آمده است و نگاه مدیران نسبت به سرمایه‌گذاری عوض شده است.
استاندار کرمان ابراز داشت: مقام معظم رهبری در یک ماه گذشته دو مرتبه مسئولان و حاضران در جلسه را به بازدید از شهرستان قلعه‌گنج دعوت کرده‌اند و همه مشاهده کردیم که مدل توسعه شهرستان قلعه‌گنج موفق بوده است.
وی گفت: می‌توانیم ادعا کنیم یک مدل توسعه در راستای توانمندسازی مردم به وجود آمده که مدل آن از دولت و اجرای آن توسط بنیاد مستضعفان است.
وی افزود: 30 میلیارد تومان برای تعریض مسیر جیرفت - بم در نظر گرفته شده است که می‌توان با این مقدار پروژه را به جایی رساند.
استاندار کرمان تاکید کرد: مسیر توسعه استان کرمان به خوبی مشخص شده است و باید شرایط را برای ورود سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.
رزم‌حسینی خطاب به مسؤولان حوزه کشاورزی تصریح کرد: شورای تخصصی در مناطق همچون انجمن پسته و خرما به‌وجود آید تا مشکلات را بررسی و برای رفع آنان بکوشند
.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲