مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
گفتمان اقتصاد مقاومتی باید در جامعه فراگیر شود.
۱۳۹۵/۰۹/۲۲

امام جمعه عنبرآباد در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی شهرستان عنبرآباد:

گفتمان اقتصاد مقاومتی باید در جامعه فراگیر شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآبادحجه الاسلام سالاری امام جمعه این شهرستان در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی ،گفتمان اقتصاد مقاومتی را ضرورتی دانست که باید در جامعه فراگیر شود...

حجت‌الاسلام رضا سالاری در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان عنبرآباد اظهار داشت: مقام معظم رهبری واژه اقتصاد مقاومتی را در شهریور 88 در جمع کارآفرینان وارد ادبیات اقتصادی کشور کردند.
وی افزود: فشارهای اقتصادی و تحریم‌های دشمنان برای آمادگی کشور برای جهش اقتصاد از جمله موارد مد نظر مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی است.
وی به طرح مثلث توسعه اقتصادی از سوی استاندار کرمان اشاره کرد و ادامه داد: حداقل مسؤولان اجرایی کشور با طرح استاندار کرمان آشنایی پیدا کرده‌اند و از نتایج آن فضای کسب و کار مناسب برای مردم و رفع موانع تولید است.
وی خاطرنشان کرد: قطعا طرح مثلث توسعه اقتصادی بدون موفقیت نبوده است و اگر بخواهیم بگوییم چقدر منصافنه موفق بوده، باید بگویم نیت بسیار خیر و نو بوده است و این طرح در راستای اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر است.
سالاری گفت: برای استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرستان عنبرآباد باید برنامه‌ریزی کرد و به سمتی برویم که نیازهای اساس مردم از جمله شغل و رفاه را تامین کرد.
وی ابراز داشت: باید پرسید که شهرستان عنبرآباد چه  جایگاهی در طرح مثلث توسعه اقتصادی دارد و چه تعداد تفاهم‌نامه در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی مربوط به عنبرآباد است و در این مدت چه تعداد سرمایه‌گذار در عنبرآباد حضور یافتند.
وی ادامه داد: از استاندار کرمان می خواهیم تا نسبت به زیرساخت‌های شهرستان عنبرآباد حرکتی انجام دهند و همچنین نسبت به خاک موجود، زیرا در آینده تمام خاک جنوب استان کرمان آلوده می‌شود و باید فکری به حال آلودگی خاک کرد
.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲