مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
با وحدتی که در عنبرآباد وجود دارد، پیشرفت‌های خوبی را در پروژه‌ها شاهد هستیم.
۱۳۹۵/۰۹/۲۲

فرماندارعنبرآباددر جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی:

با وحدتی که در عنبرآباد وجود دارد، پیشرفت‌های خوبی را در پروژه‌ها شاهد هستیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار عنبرآباد شامگاه یکشنبه ۲۱ آذرماه امشب در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان عنبرآباد با پیشرفت در زمینه ی اهداف طرح مثلث توسعه ی اقتصادی را نتیجه ی وفاق و همدلی در این شهرستان دانست...

محمد حجتی پورامشب در جلسه گام دوم مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان عنبرآباد اظهار داشت: با وحدتی که در عنبرآباد وجود دارد، پیشرفت‌های خوبی را در پروژه‌ها شاهد هستیم.
وی افزود: تا کنون در شهرستان عنبرآباد 82 جلسه با خروجی 498 مصوبه در راستای مثلث توسعه اقتصادی در سال گذشته انجام شده است که برخی از این طرح‌ها تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسند.
وی ادامه داد: در گذشته تنها یک کارخانه رب‌ گوجه فرنگی در شهرستان عنبرآباد وجود داشت، اما اکنون تعداد پنج کارخانه رب گوجه فرنگی در شهرستان عنبرآباد وجود دارد و هیچ‌گونه نگرانی برای ماندن محصول در انبارها وجود ندارد.
وی ابراز داشت: 638 میلیارد تومان تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان عنبرآباد امضا شده که بخشی از آن در حال انجام است.
فرماندار عنبرآباد خاطرنشان کرد: تعداد پنج طرح با اشتغال برای 810 نفر در بخش کشاورزی شهرستان عنبرآباد اجرا شده است.
حجتی افزود: 40 طرح با سرمایه‌گذاری بیش از 65 میلیارد تومان و همچنین اشتغال برای بیش از 500 نفر در حوزه صنعت شهرستان عنبرآباد وجود دارد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲