مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
سلامت جامعه در گرو توجه به ورزش است.
۱۳۹۵/۰۹/۲۰

فرماندارعنبرآباد در جلسه شورای ورزش:

سلامت جامعه در گرو توجه به ورزش است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان در جلسه شورای ورزش شهرستان با اشاره به لزوم توجه به ورزش و بها دادن به جوانان در رشته های مختلف ورزشی، حمایت همه جانبه از ورزش را تضمین کننده سلامت جامعه دانست...

حجتی پور گفت:نگاه به ورزش باید نگاهی مثبت و همراه با رویکرد حل مشکلات باشد.
وی با اشاره به لزوم همکاری ادارات و نهادهای شهرستان و حمایت از ورزشکاران افزود: نگاه ها به امر ورزش باید مثبت باشد؛ چرا که روی آوردن به امر ورزش به منزله ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی بوده و از بروز بسیاری از هزینه های گوناگون تحمیلی به جامعه جلوگیری می کند.
فرماندار عنبرآباد خاطرنشان ساخت: وظیفه ی دولت ،فراهم نمودن زیرساخت های گوناگون در شهرستان است که ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان می بایست با پشتیبانی و همکاری یکدیگر،سیاست ها و اهداف دولت در زمینه های گوناگون خدماتی،رفاهی، پشتیبانی،امنیتی و ... به پیش ببرند.
وی خواستار انعقاد تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و اداره ورزش وجوانان شهرستان در خصوص تخصیص و دریافت بیمه ی ورزشکاران در راستای حمایت از اداره ورزش و جوانان شد که از طریق مدیران دو دستگاه پیگیری شود.
وی اطلاع رسانی خدمات دولت در دستگاه های اجرایی شهرستان را نیز خواستار شد و گفت: خدمات دولت که در حقیقت خدمات نظام است باید به اطلاع مردم رسانده شود که این مهم وظیفه ی روابط عمومی های ادارات است.
وی با بیان اینکه ضعف در اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته سبب دلسردی مسئولین و حتی مردم می شود اذعان داشت:مدیران ادارات با تدبیر و تعامل که راه حل فائق آمدن بر مشکلات است،نسبت به برنامه ریزی و هدفمند نمودن اطلاع رسانی و گزارش عملکرد دستگاه مربوط به خود به هر شکل ممکن با جدیت ورود پیدا کرده و اهتمام بیشتری ورزند.
در این جلسه بحث حمایت از تیم فوتسال جوانان جهت اعزام به مسابقات کشوری مطرح و برنامه ریزی ها و حمایت لازم از این تیم جهت اعزام صورت گرفت.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۱۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲