مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
حمایت از سرمایه گذاران، رشد و رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت.
۱۳۹۵/۰۹/۱۸

فرماندارعنبرآباد:

حمایت از سرمایه گذاران، رشد و رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی،حمایت از سرمایه گذاران و تشویق و ترغیب آنان را سبب رشد و رونق اقتصادی دانست...

محمد حجتی پور گفت: هر کدام از اعضاء ستاد اقتصادمقاومتی می بایست نسبت به شناسایی ظرفیت ها، قابلیت ها و در عین حال ضعف ها و نارسایی های مجموعه ی تحت مدیریت خود که مرتبط با اقتصاد مقاومتی است ورود کرده و با جدیت مسائل مربوطه را دنبال کنند.
وی افزود: تمام دغدغه و اهتمام دولت، رشد و تقویت اقتصادی در جامعه و همچنین جامه ی عمل پوشاندن به منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری است که باید با فراهم نمودن زیرساخت ها،شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری و همچنین حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران و توجه جدی به توانمندی های داخلی کشور در این راستا حرکت کرد.
حجتی پور در ادامه با اشاره به لزوم همکاری بانک ها درحمایت از سرمایه گذاران خاطرنشان ساخت: انتظار می رود که بانک های عامل و مرتبط با امر حمایت از سرمایه گذاران در شهرستان نسبت به این مهم همکاری کرده و هر جا که عوامل دست و پاگیر و مزاحم در این مسیر وجود دارد، نسبت به شناسایی و طرح آن در جهت رفع کلیه موانع موجود اقدام شود.
وی از تشکیل شوراهای اقتصاد مقاومتی در مساجد شهر و روستا خبر داد و افزود: تشکیل جلسه با هیئت امناء مساجد سطح شهرستان و تشریح موضوع و اهداف آن از مهمترین انتظارات و برنامه ها در این خصوص است که می بایست در دستور کار جدی مدیران قرار گیرد.
گفتنی است در پایان این جلسه علاوه بر گزارش عملکرد مدیران ادارات عضو ستااد اقتصاد مقاومتی،اعضاء حاضر در جلسه به بازدید از چندین طرح و پروژه مرتبط با این امردر سطح شهرستان  پرداخته وضمن گفتگو با سرمایه گذاران، از نزدیک در جریان روند فعالیت و همچنین مشکلات آنان قرار گرفتند.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲