مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
معلولین دلسوزی نمی خواهند؛بلکه خواهان حمایت هستند تا توانمندی خود رابه منصه ی ظهور و بروز برسانند.
۱۳۹۵/۰۹/۱۶

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری عنبرآباد در جمع دانش آموزان مدرسه استثنایی موفق:

معلولین دلسوزی نمی خواهند؛بلکه خواهان حمایت هستند تا توانمندی خود رابه منصه ی ظهور و بروز برسانند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری به اتفاق رئیس اداره تبلیغات اسلامی،رئیس و معاون حوزه علمیه،رئیس و کارکنان اداره بهزیستی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین از مدرسه استثنایی موفق شهر عنبرآباد بازدید و با دانش آموزان دیدار به عمل آوردند...

یحیی یوسفی زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری در حاشیه این بازدید بیان داشت: زمانی در کشور ما بحث معلولیت و مسائل و مشکلات آن بسیار حاد و پررنگ بود تا جایی که کتر مورد توجه قرار می گرفت که اکنون به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی،این مسئله مورد توجه قرار گرفته و شاهد کمترین مشکلات و بی مهری ها در این حوزه هستیم.
یوسفی زاده افزود: با مقایسه ی وضعیت کشورمان با کشورهای منطقه از جمله پاکستان در می یابیم که تلاش های صورت گرفته در راستای حمایت از معلولین در کشور خوب و دارای رشد کیفی قابل قبول بوده است.
وی خاطرنشان ساخت: امروز معلولین ما ثابت کردند که معلولیت،محدودیت نیست؛و بر همین اساس باید حمایت ها و برنامه ریزی ها در راستای استفاده از ظرفیت و توان معلولین  در زمینه کارهای تولیدی ومشارکتی معطوف شود.
وی نقش کادر آموزشی و پرورشی مدارس استثنایی را بسیار مهم و اساسی خواند و خطاب به آنان گفت:شما اجری دوچندان در نزد خداوند متعال دارید که باید با صبوری و مهربانی نقش مهم خود را ایفا کرده و دانش آموزان را برای پذیرش مسئولیت و جامعه پذیری و همچنین تقویت اعتماد به نفس در آنان آماده سازید.
گفتنی است در پایان این دیدار با اهداء شاخه گل به دانش آموزان و معلمین این مدرسه از زحمات و تلاش های این عزیزان تقدیر به عمل آمد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۲۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲