مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
فرماندار شهرستان عنبرآباد طی پیامی فرا رسیدن روز دانشجو را تبریک گفت.
۱۳۹۵/۰۹/۱۶

همزمان با فرارسیدن ۱۶ آذرماه روز دانشجو:

فرماندار شهرستان عنبرآباد طی پیامی فرا رسیدن روز دانشجو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان طی پیامی فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را تبریک گفت...

در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
شانزده آذر، جلوه ای روشن از مقاومت و ایستادگی دانشجویان آگاه و مسلمان در برابر سلطۀ خارجی و استبداد داخلی است. روز بزرگی که نقطۀ عطفی در تاریخ مبارزات سیاسی ملت آزادی خواه ایران عزیز اسلامی شد .
دانشجویان و دانشگاهیان همواره از تأثیرگذارترین و پیشروترین اقشار جامعه در آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و ایجاد شور و شعور انقلابی بوده و امروز نیز جامعه‌ی دانشگاهی ما در اندیشه ی پیمودن راهی است که به آینده‌ای روشن و سرشار از عشق و امید منتهی می شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، این روز را که برگ زرینی از افتخارات دانشجویان عزیز است به تمامی دانشجویان فرهیخته کشور بالاخص دانشجویان درحال تحصیل در دانشگاه آزاد و پیام نور شهرستان عنبرآباد تبریک عرض نموده و امیدوارم بتوانند تحت فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ودولت محترم تدبیر و امید گام برداشته و زمینه ارتقاء سلامت جامعه و فراهم کردن زیر ساخت های مناسب برای برخورداری از جامعه ای سالم همراه با رشد علمی، اقتصادی و فرهنگی را فراهم نمایند.
محمد حجتی پور
فرماندار شهرستان عنبرآباد


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۸۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲