مکان فعلی :
اخبار برگزیده :
رئیس و اعضاء شورای تأمین شهرستان عنبرآباد با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند.
۱۳۹۵/۰۹/۰۷

در اولین روزها پس از انتصاب فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان عنبرآباد:

رئیس و اعضاء شورای تأمین شهرستان عنبرآباد با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد در اولین روزها پس از انتصاب فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان عنبرآبادرئیس و اعضاء شورای تأمین این شهرستان با فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان دیدار و انتصاب وی را تبریک گفتند...

فرماندارو رئیس شورای تأمین شهرستان عنبرآباد در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرهنگ محمود بیدشکی و آرزوی موفقیت برای وی با اشاره به نقش مهم نیروی انتظامی در ارتقاء آرامش و امنیت مردم در جامعه افزود: بخش عظیمی ازامنیت و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاشها و زحمات دلاورمردان نیروی انتظامی است.
وی افزود:  همواره از سلامت و امنیت به عنوان عوامل  بسیار مهم و ضروری در جامعه یاد می شود که اگر این ۲ اصل وجود نداشته باشد جامعه با مشکلاتی روبرو می شود.
وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان در برقراری نظم و امنیت و همچنین ارتقاء شاخص های امنیتی  در سطح شهرستان ،ابراز امیدواری کرد فرمانده جدید این نیرو نیز با تجربه و سوابق خوبی که در رده های مختلف ناجا همچون پلیس اطلاعات و پیشگیری دارد مثمر ثمر برای شهرستان عنبرآباد واقع شود.
حجتی پور در ادامه خواهان همکاری و هماهنگی  اعضاء شورای تأمین و مجموعه  دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شد و افزود: قطعأ با همکاری و همدلی حرکت های خوبی در راستای توسعه ی همه جانبه شهرستان اتفاق خواهد افتاد.


منبع : روابط عمومی فرمانداری عنبرآباد
بازدید : ۶۵۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲